دکتر علی حقیقتیان » جراحی بینی » هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز
[reading-time]

هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز

بینی ام گوشتی است یا استخوانی؟ هزینه جراحی بینی در شیراز چقدر است؟ هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز چقدر است؟ بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز چه کسی است؟

زمانی که تصمیم به انجام جراحی بینی می گیریم، تمامی سوالات بالا اولین مواردی است که به ذهنمان می رسد. به همین دلیل تصمیم داریم تا در این مطلب به بررسی بیشتر این سوالات بپردازیم.

بینی گوشتی چه خصوصیت هایی دارد؟

از ویژگی های مهم بینی گوشتی باید به داشتن پوست ضخیم تر و غضروف ضعیف تر نسبت به بینی های استخوانی اشاره کرد. بینی های گوشتی معمولاً نوک پهن تری دارند و پوست در آن ها چرب تر به نظر می رسد. جراحی بینی گوشتی معمولاً باید به صورت طبیعی صورت بگیرد و مدل بینی فانتزی برای این مدل بینی ها مناسب نیست زیرا ضخامت پوست در بینی گوشتی بیشتر است و مدل فانتزی نمی تواند انتخاب مناسبی برای آن ها باشد.

آیا جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

به طور کلی، زمانی که جراح گوش و حلق و بینی در شیراز اقدام به جراحی بینی می کند، حین جراحی بافت بینی را کم یا زیاد می کند. اگر غضروف سازی یا تقویت غضروف بینی گوشتی حین عمل به درستی انجام نشود و دکتر بینی نتواند به درستی جراحی را انجام دهد، بعدها بافت های نرم بینی به دلیل عدم جراحی صحیح تغییر شکل پیدا می کنند. به همین دلیل مراجعه به بهترین جراح بینی شیراز اهمیت بسیار زیادی دارد. تکنیک هایی که در جراحی بینی گوشتی به کار می رود باید صحیح باشد تا مشکلی در آینده برای بینی ایجاد نشود.

علاوه بر این باید گفت که بینی گوشتی بعد از جراحی ورم بیشتری دارد و مدت بیشتری طول می کشد تا این ورم کاهش پیدا کند. در نتیجه بعد از جراحی، به سرعت بینی خود را قضاوت نکنید و صبور باشید تا ورم بینی کاهش یابد و نتیجه آن مشخص شود.

هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز

دکتر علی حقیقتیان، متخصص گوش و حلق و بینی در شیراز، معتقد است که جراحی بینی گوشتی نیاز به تخصص و مهارت بالای جراح بینی دارد. این نوع بینی، به دلیل داشتن غضروف ضعیف و نازک و پوست ضخیم تر نیاز به دقت بیشتری دارد تا نتیجه جراحی تمیز و زیبا باشد. به دلیل همین سختی کار، ممکن است که جراحی بینی گوشتی کمی گران تر از جراحی بینی استخوانی خواهد بود. اما هزینه دقیق جراحی بینی گوشتی در شیراز بدون معاینه بیمار امکان پذیر نیست زیرا این هزینه به عوامل مختلفی از جمله موارد زیر نیاز دارد:

  • میزان تجربه و مهارت جراح
  • تکنیک مورد استفاده در جراحی
  • میزان مشکل بینی (وجود پولیپ یا انحراف و …)
  • هزینه دستیاران جراح و هزینه های جانبی جراحی مانند هزینه کلینیک یا بیمارستان
  • هزینه آزمایش های قبل و بعد از جراحی

بهترین جراح بینی گوشتی شیراز

جراحی بینی در شیراز به خصوص جراحی بینی گوشتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید حتماً در انتخاب جراح خود وسواس و دقت به خرج دهید. جراحی بینی گوشتی اگر به درستی انجام نشود می تواند برگشت پذیر باشد و مشکلاتی برای نوک بینی به وجود بیاید. علاوه بر این، باید جراح بینی باید یکی از بهترین متخصصان گوش و حلق و بینی شیراز باشد تا فرد از نظر بویایی نیز دچار مشکل نشود.

سخن پایانی

در پایان باید گفت که جراحی بینی گوشتی یکی از مهم ترین جراحی های بینی به حساب می آید که انتخاب جراح بینی خوب در نتیجه آن اهمیت بسیار زیادی دارد. تکنیک های مورد استفاده چه در جراحی بینی گوشتی چه جراحی بینی استخوانی باید بسیار پیشرفته باشد تا نتیجه جراحی خوب باشد. پیش از انتخاب جراح حتماً به خوبی تحقیق کنید تا بهترین جراح بینی شیراز را انتخاب کنید تا بعدها مجبور به جراحی ترمیمی بینی نشوید.

 

 

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *