دکتر علی حقیقتیان 4 مقالات 4 هزینه جراحی بینی در شیراز
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

هزینه جراحی بینی در شیراز

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

هزینه جراحی بینی در شیراز

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی هایی است که سوالات پیرامون آن بسیار است؛ از انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی گرفته تا عوارض جراحی زیبایی بینی. یکی از مهم ترین مسائلی که برای فرد در زمان تصمیم برای عمل پیش می آید، هزینه جراحی است. به همین دلیل در این مطلب تصمیم داریم تا به هزینه جراحی زیبایی بینی در شیراز و عوامل تاثیرگذار بر این هزینه بپردازیم.

نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر علی حقیقتیان

نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر علی حقیقتیان

 

عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های پرطرفداری است که هر ساله نوسان قیمت را تجربه می کند و این امر بیشتر به دلیل تقاضای بالای مردم برای این جراحی است.
از طرف دیگر، هزینه جراحی بینی ارتباط مستقیمی با تجربه و مهارت جراح و همچنین شهرت او دارد. در واقع باید گفت که بهترین جراح بینی معمولاً هزینه بالاتری برای عمل زیبایی بینی دریافت می کند.
شکل بینی و نوع آن نیز بر هزینه جراحی تاثیرگذار است. بینی های گوشتی معمولاً ظرافت و دقت بیشتری می طلبند. از سوی دیگر، برخی افراد که قبل از جراحی به جراح زیبایی مراجعه می کنند، در زمان معاینه، پزشک متوجه انحراف بینی، پولیپ بینی و یا شکستگی بینی می شود که این امر نیز بر هزینه تاثیر گذار است.
دستمزد دستیاران و هزینه کلینیک یا بیمارستان نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی است.

دکتر علی حقیقتیان
جراح و متخصص گوش، حلق، بینی و جراح زیبایی در شیراز هستند ، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۷۱۳۶۲۷۹۲۶۵ تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام دکتر علی حقیقتیان مراجعه نمایید.

هزینه جراحی انواع مختلف بینی

همان طور که گفتیم، از جمله عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی، نوع و شکل بینی است. در ادامه به بررسی هزینه جراحی انواع بینی می پردازیم.

بیشتر بخوانید
عمل همزمان انحراف بینی و زیبایی در شیراز

هزینه جراحی بینی استخوانی در شیراز

به گفته دکتر علی حقیقتیان، متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی در شیراز، بینی های استخوانی معمولاً بینی های آسانی برای جراحی هستند و به همین دلیل هزینه جراحی آن ها کمتر از جراحی بینی گوشتی است. اما ممکن است متخصص گوش و حلق و بینی در زمان معاینه متوجه وجود انحراف یا پولیپ در فرد شود که درمان این موارد نیز بر هزینه جراحی زیبایی می افزاید.

هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز

جراحی بینی های گوشتی به دلیل ضخیم بودن پوست بیمار، عمل پر ریسک و نسبتاً مشکل به حساب می آید. به همین دلیل باید به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه کرد تا خطر برگشت فرم بینی به حداقل برسد. تعداد کمی از جراحان هستند که به خوبی از پس جراحی بینی گوشتی برمی آیند. با همه این اوصاف، هزینه جراحی بینی گوشتی نسبت به هزینه جراحی بینی استخوانی بیشتر است.

هزینه جراحی بینی ترمیمی در شیراز

 

گاهی بیمار بعد از اولین جراحی بینی خود متوجه می شود که فرم بینی جدید ایده آل او نیست یا مشکلاتی مانند تنفس نامناسب دارد. گاهی نیز بر اثر عدم مراقبت بیمار شکستگی و کجی در بینی رخ داده است و مجبور است تا تحت جراحی ترمیمی بینی قرار بگیرد. هزینه جراحی بینی ترمیمی اگر توسط همان پزشک سابق انجام شود هزینه متفاوتی با هزینه جراحی توسط پزشک جدید دارد. در این مورد توصیه می شود که به بهترین جراح ترمیمی بینی مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید
عوارض جراحی بینی

آیا جراحی زیبایی بینی مشمول استفاده از بیمه می شود؟

بیمه هیچ هزینه ای از جراحی بینی را متقبل نخواهد شد و تمامی هزینه جراحی زیبایی برعهده خود بیمار است. پوشش بیمه فقط شامل جراحی های مربوط به دهلیز بینی و جراحی مخروط داخلی بینی خواهد بود.

دکتر علی حقیقتیان متخصص گوش و حلق و بینی در شیراز

در سال 1372 موفق به کسب دکترای پزشکی عمومی شد. وی در سال 1379 موفق به کسب برد تخصصی گوش وحلق و بینی از دانشگاه شیراز شد. دکتر علی حقیقتیان در حال حاضر در شیراز به عنوان متخصص گوش و حلق و بینی فعالیت دارد.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

Call Now Button