دکتر علی حقیقتیان » جراحی بینی » عمل بینی مردانه در شیراز
[reading-time]

عمل بینی مردانه در شیراز

عمل بینی مردانه در شیراز

عمل بینی یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی شناخته شده است چنانچه در گذشته تعداد بسیاری از متقاضیان این عمل خانم ها بوده اند، اما امروزه مردان هم به دلایل مختلفی اقدام به انجام چنین عمل های می کنند در این صورت هم ظاهری زیبا خواهند داشت هم بسیاری از مشکلات تنفسی شان برطرف خواهند شد به گونه با یک تیر دو نشان می زنند.

آن دسته از مردانی که قصد انجام عمل جراحی بینی را دارند باید پیش از انجام ان نکاتی را در نظر بگیرند و با دشان و آگاهی بالای به سمت انجام این عمل پیش بروند. به همین خاطر بنا به تعداد بالای پرسش های کاربران عزیز و ارتقا آگاهی های عمومی بر آن شده ایم تا بر اساس مطالعات انجام شده از منابع موثق علمی اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

عمل بینی مردانه در شیراز

عمل بینی مردانه در شیراز

تعریفی از عمل جراحی بینی مردانه

عمل جراحی بینی به عنوان رفع نقائص موجوددر ظاهر و مشکلات تنفسی خانم ها و آقایون انجام می شود، به نوعی از عمل زیبایی بینی اصطلاح رینوپلاستی را نسبت می دهند که به گفته متخصصین این حوزه نام دیگر لاتین عمل زیبایی بینی است.

این نوع عمل جراحی زیبایی و درمانی به دو روش باز و بسته انجام می شود که جراح بنا به شرایط فیزیکی و صلاح دید خود اقدام  به انتخاب هر یک از این تکنیک ها می کند. این عمل جراحی در حدود 2-4 ساعت زمان می برد و تحت بیهوشی انجام می شود.

ویژگی های بینی مردانه

در بینی های مردانه نوک بینی با قوس بینی در یک سطح قرار دارد و در عمل جراحی بینی متناسب با همان خصیصه های مردانه مقدار خیلی کمی از این قوس می تواند بر جای بماند، زیرا صاف کردن قوس بینی در مردان می تواند بینی زنانه ای رقم بزند. در بینی مردانه زاویه بینی با لب باید حدود 90 درجه باشد. با عمل بینی یک چهره قوی و مردانه ایجاد می شود ظاهری ظریف و زنانه ایجاد نمی شود.

دکتر علی حقیقتیان
جراح و متخصص گوش، حلق، بینی و جراح زیبایی در شیراز هستند ، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۷۱۳۶۲۷۹۲۶۵ تماس بگیرید .

دلیل جراحی بینی در مردان

همانطور که می دانید عمل جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی در سراسر جهان است، اگر چه اکثر متقاضیان انجام آن خانم ها هستند اما روز به روز بر تعداد مردان متقاضی این عمل افزوده می شود. از مهم ترین دلایل عمل بینی در مردان وجود مشکلات تنفسی مانند: خروپف، اپنه خواب، است که آن دسته از افراد در ابتدا به قصد عملی درمانی بینی اقدام می کنند که پس از گذراندن مراحل عمل برای بهتر شدن ظاهر عمل زیبایی هم انجام می دهند.

  • شکستگی بینی
  • برآمدگی های زیاد
  • انحارف در تیغه بینی
  • کجی های زیاد در بینی
  • ضعف در ناحیه پل بینی، از دیگر علل انجام عمل بینی در مردان است.

چه عواملی در میزان موفقیت عمل بینی مردانه تاثیر گذار است؟

در ابتدا به یکی از موثر ترین فاکتور های موفقیت آمیز بودن عمل بینی مردانه که همان انتخاب بهترین جراحی بینی مردانه است اشاره می کنیم و بر اساس تحقیقات انجام شده و مشاهده نمونه عمل های موجود در وب سایت معتبر دکتر علی حقیقتیان را به حق می توان بهترین جراح بینی در شیراز نامید. عامل دیگر موفقیت امیز بودن عمل بینی نوع پوست بینی و ارزیابی های تناسبی پیشانی، چانه و هماهنگ سازی آن ها که باز هم تبحر و تسلط بالای جراح را در شناخت اصول زیبایی شناختانه را می طلبد. بنابراین این تناسب و مهارت جراح است که عمل زیبایی بینی به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

تفاوت عمل بینی و بینی مردان با زنان

یکی از تفاوت های فاحش در میان عمل بینی مردانه و زنانه آن است که مردان به خوبی از سلایق و خواسته های خود واقف نیستند اما بر عوض آن ها خانم ها با توجه به قوه تصورات بالای خود به خوبی می دانند چه نتیجه از عمل بینی هخود می خواهند کسب کنند. همین امر می تواند به عاملی برای عدم رضایت مردان از نتیجه عمل بینی خود با تحمل درد و رنج و صرف هزینه ی بسیار باشد. هم چنین بینی های کوتاه، کوچک، ظریف و سر بالا در خانم ها بیشتر دیده می شود اما این خصیصه های هر چند که بسیار زیبا و خوب هستند اما سبب زیبایی در بینی مردانه نمی شوند زیرا هر بینی باید متناسب با شکل و فرم صورت باشد.

مراقبت های بعد از عمل بینی مردانه

به افراد توصیه می شود که بعد از اتمام عمل جراحی بینی مردانه و گذراندن مراحل چکاپ و بررسی به منزل باز گردند و تمامی دستورالعمل های مراقبتی که توسط پزشک صادر شده را به خوبی رعایت کنند تا بهترین نتیجه ممکن را کسب کنند. این نکات مراقبتی شامل موارد زیر می شوند:

  • توصیه می شود حداقل تا 2 هفته بعد از عمل از انجام کار های سنگین و نیمه سنگین اجتناب کنید، زیرا در این مدت از آتل و گچ برای محافظت و ثابت ماندن بینی استفاده شده است.
  • از وارد کردن هر گونه فشار به بینی تان مانند: فین کردن های بلند و سنگین و هر گونه تماس با بینی تان خودداری کنید.
  • شکل مناسبی برای استراحت کردن و خوابیدن خود داشته باشید تا بینی تان آسیب نبیند.
  • در نظر داشته باشید زمان بهبودی پس از عمل بینی مردان با زنان متغیر است.

سخن پایانی برای متقاضیان مرد عمل بینی

در آخر بهتراست بگوییم که ملاک زیبایی در مردان و زنان بسیار متفاوت است،زیرا زیبایی ظاهری بیشتر در خانم ها جلوه گر است.

زیبایی مردان باید مختص خصوصیات نیکویی چون: شخصیت، وقار و رفتار باشد البته این بدان معنا نیست که خانم ها از این خصیصه های زیبا بی بهره اند. با توجه به ساختار بینی مردانه که با بینی زنانه بسیار متفاوت است بینی درشت، پوستی ضخیم و استخوان های بزرگ است.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *