دکتر علی حقیقتیان » جراحی بینی » بهترین جراح بینی طبیعی در شیراز
[reading-time]

بهترین جراح بینی طبیعی در شیراز

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های پرطرفدار در جهان و البته در ایران است. جراحی بینی با مدل های گوناگونی انجام می شود از جمله بینی عروسکی، بینی فانتزی، بینی نیمه فانتزی و بینی طبیعی. این روزها بسیاری از افراد ترجیح می دهند که مدل بینی طبیعی داشته باشند. اما ویژگی های این مدل بینی و مزایای آن چیست؟ اگر ساکن شیراز هستید و مدل بینی طبیعی را برای خود انتخاب کرده اید، با ما همراه باشید تا ضمن بررسی ویژگی های بینی طبیعی، به معرفی بهترین جراح بینی طبیعی در شیراز نیز بپردازیم.

مدل های مختلف بینی

جراحی بینی مدل های مختلفی دارد که یک متخصص گوش و حلق و بینی خوب و باتجربه، با توجه به سایر اجزای صورت بهترین مدل را برای فرد انتخاب می کند. در ادامه به بررسی این مدل ها می پردازیم:

 1. عمل بینی طبیعی: یکی از پرطرفدارترین مدل بینی در میان مردان و زنان مدل بینی طبیعی است که این روزها به دلیل مزایای آن، پزشکان تاکید بیشتری به آن دارند. در این مدل بینی، جراح زیبایی بینی به رفع اشکالات و نواقص ظاهری بینی از جمله قوز بینی، افتادگی نوک بینی، کج بودن ظاهری و انحراف بینی، پهن بودن نوک بینی و … می پردازد. این اشکالات به گونه ای رفع می شود که بعد از جراحی، ظاهر بینی حالت مصنوعی پیدا نمی کند. در واقع، اگر کسی ظاهر بینی فرد جراحی شده را ببیند متوجه نخواهد شد که جراحی بینی انجام شده است. این مدل بینی معمولاً با همه چهره ها متناسب است.
 2. عمل بینی نیمه فانتزی : یکی دیگر از مدل های پرطرفدار بینی، البته در میان خانم ها، مدل بینی نیمه فانتزی است. به گفته دکتر علی حقیقتیان، متخصص گوش و حلق و بینی در شیراز، ویژگی این مدل بینی این است که نوک آن کمی به سمت بالاتر است و قوس آن نیز کمی قابل مشاهده است؛ البته تناسب اندازه و شکل بینی در این مدل حفظ شده است. بینی نیمه فانتزی نسبت به بینی طبیعی کمی باریک تر و سوراخ های آن نیز کمی کوچک تر است. البته این مدل به گونه ای نیست که نوک آن بیش از حد بالا باشد و حالت کاملاً غیر طبیعی و “خوکی” پیدا کند. اگر چه تیغه بینی در مدل نیمه فانتزی بیش از حد باریک نیست اما عملکرد بینی نسبت به مدل طبیعی ضعیف تر است.
 3. عمل بینی فانتزی (غیرطبیعی) : این مدل بینی ریشه و بنیاد علمی ندارد و صرفاً جهت زیبایی افراد اختراع شده است، در حالی که تنفس در آن راحت نخواهد بود و فرد با مشکلات مختلفی رو به رو خواهد شد. از ویژگی های مدل بینی غیر فانتزی می توان به قوس غیر استاندارد و بیش از اندازه تیغه بینی، فرورفتگی ناحیه پره های بینی و کوچک شدن بیش از اندازه بینی است. شاید این مدل بینی در ابتدا جذاب و زیبا به نظر برسد اما با افزایش سن و بروز مشکلات تنفسی فرد تصمیم به جراحی ترمیم بینی در شیراز می گیرد.

مزایای جراحی بینی طبیعی

بینی طبیعی مدلی است که اکثر متخصصان خوب گوش و حلق و بینی آن را پیشنهاد می کنند. از مزایای این مدل بینی این است که علاوه بر رفع نواقص بینی از جمله قوز و انحراف بینی حالت زیبا و طبیعی ایجاد می کند که حتی با افزایش سن، این مدل قدیمی و نامناسب با اجزای صورت نخواهد شد. از طرف دیگر، این مدل بینی تنفس راحت تر را فراهم می کند.

بهترین جراح بینی طبیعی در شیراز

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های ظریف است که به دقت و تجربه جراح بستگی زیادی دارد. جراح باید در کار خود مهارت بالایی داشته باشد و بتواند علاوه بر مدل زیبا و ایجاد تقارن، تنفس فرد را مورد نظر قرار دهد و به عصب بویایی او آسیب وارد نکند. از ویژگی های بهترین جراح گوش و حلق و بینی در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مهارت بالایی در جراحی داشته باشد؛
 • در جراحی گوش و حلق و بینی متخصص باشد تا به بویایی فرد آسیب نرساند؛
 • دقت و ظرافت بالایی در جراحی بینی داشته باشد؛
 • نمونه کارهای موفق زیادی داشته باشد؛
 • با اخلاق و با حوضله باشد و به سوالات بیمار با آرامش پاسخ دهد.

هزینه جراحی زیبایی بینی طبیعی در شیراز

هزینه جراحی زیبایی بینی در شیراز به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از میان آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تخصص و مهارت جراح
 • میزان نواقص و اشکالات بینی
 • دستمزد جراح و تیم جراحی
 • هزینه کلینیک جراحی یا بیمارستان

و در پایان باید گفت که جراحی بینی طبیعی یکی از جراحی های پرطرفدار است که به دلیل فرم زیبا و طبیعی بینی و همچنین تنفس مناسب بعد از جراحی، متخصصان گوش و حلق و بینی آن را به بیماران توصیه می کنند. اگر ساکن شیراز هستید و تصمیم دارید که جراحی بینی انجام دهید، حتما به بهترین جراح زیبایی بینی شیراز مراجعه کنید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *