دکتر علی حقیقتیان » جراحی بینی » بهترین جراحی بینی استخوانی در شیراز
[reading-time]

بهترین جراحی بینی استخوانی در شیراز

امروزه جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی است که در بسیاری از رده های سنی و در طبقات اجتماعی مختلف، متقاضیان زیادی پیدا کرده است. این سال ها، جراحان و متخصصین با ارائه راه حل های جدیدی، توانسته اند در تغيير فرم و اندازه بينى نقش به سزایی داشته باشند. اگر ساکن شیراز هستید، قبل از جراحی بینی، حتماً به دنبال بهترین جراح بینی شیراز هستید تا بتوانید تشخیص دهید که کدام پزشک و با چه ویژگی های دانشی، مهارتی و رفتاری می تواند نتیجه مورد نظر افراد از جراحی را ارائه دهند. هدف از این مقاله این نیست که با معرفی بهترین جراح بینی استخوانی شیراز ، شما را برای انجام جراحی زیبایی بینی در شیراز راهنمایی کنیم.

 

بهترین جراحی بینی استخوانی در شیراز

ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی شیراز

از میان مشخصات بهترین جراح بینی استخوانی شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن دانش و تخصص در حوزه جراحی بینی استخوانی : تسلط بر علم پزشکی و زیباشناسی، شناخت کافی و دقیق از ساختار و آناتومی بینی استخوانی بسیار مهم بوده و اگر جراح به اندازه کافی در این زمینه دانش و مهارت داشته باشد، می تواند برنامه درست و دقیقی برای جراحی طراحی کرده و با توجه به انتظار فرد بیمار از نتیجه مورد نظرش، به بهترین نحو ممکن عمل کند. بسیاری از پزشکان حال حاضر در کشور ما که در این زمینه فعالیت می کنند، از بهترین مراکز آموزشی داخل و خارج کشور با درجات علمی بالا فارغ التحصیل شده اند. از این رو امروزه، جراحی بینی استخوان با موفقیت بسیاری انجام می شود.
 • داشتن تجربه و مهارت ها در حوزه جراحی بینی استخوانی : داشتن تجربه و مهارت کافی در زمینه جراحی بینی استخوانی نیز از مهم ترین ویژگی ها و معیارهایی است که می توان در هنگام انتخاب جراح بینی استخوانی به کار گرفت. ( بهتر است از جراحانی کمک گرفته شود که در زمینه جراحی استخوانی بینی، به عنوان بهترین جراح شناخته شده باشند تا نتیجه مطلوب و مورد نظر را به فرد بیمار دهند.)
 • داشتن صبر و حوصله زیاد : برای آرامش خاطر دادن به فرد بیمار، جراح باید با صبر و حوصله هرچه تمام، به پرسش های او پاسخ دهد.
 • ایجاد تناسب و از بین بردن قوس و انحنا در بینی به بهترین شکل : به دلیل قرار گرفتن بینی در مرکز صورت، جراحی بینی، تاثیر زیادی در ظاهر و زیبایی افراد می گذارد، بنابراین با انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی که بیش ترین تناسب و تقارن را ایجاد کرده و قوس بینی را از بین ببرد، تاثیر به سزایی در ظاهر و زیبایی فرد به ارمغان می آورد.
 • داشتن وجدان کاری و اخلاقی: جراحان باید تمامی نکات بهداشتی و مراقبتی را در حین جراحی بینی استخوانی رعایت کنند تا نتایج مطلوبی که انتظار دارند را دریافت نمایند. اما گاهی ممکن است که مشکلاتی جزئی در حین یا بعد از عمل به وجود بیاید که در این صورت جراحان باید کاملا مسئولیت پذیرانه برخورد کرده و مشکلات به وجود آمده را به فرد بیمار شرح داده و روند ترمیم دوباره را شخصا بر عهده بگیرند. این اقدامات بسیار حرفه ای بوده و اخلاق مداری جراح را نشان می دهد که همین اقدامات سبب تبدیل شدن وی به بهترین جراح بینی استخوان می شود.

 

جراحی بینی استخوانی یکی از مهم ترین جراحی ها است که نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارد. در نظر گرفتن زیبایی و تنفس در عمل رینوپلاستی اهمیت دارد.

بهترین جراح بینی استخوانی چه اقداماتی انجام می دهد؟

از اقدامات مهمی که جراح بینی استخوانی به هنگام مراجعه فرد بیمار انجام می دهد، تشخیص و بررسی مشکلات بینی استخوانی است. جراح با این بررسی ها، می تواند بهترین روند جراحی را برای فرد مورد نظر بررسی نماید. پس از تشخیص و برنامه ریزی، باید جراحی انجام شود. تمام تلاش جراح این است که جراحی با ظرافت و ریزه کاری های خاصی انجام شود تا مشکلی برای فرد ایجاد نکند و نتیجه کاملا مطلوب و موفقیت آمیزی را ارائه دهد. در بسیاری از موارد، جراح ایده هایی از بهترین مدلی که به صورت فرد می آید و باعث زیباتر شدن ظاهر وی می شود را براساس تجربه اش به فرد مراجعه کننده ارائه می دهد. فرد مراجعه کننده نیز موظف است تا به دانش و تجربه و مهارت پزشک خود اعتماد کرده و در تصمیم گیری، بسیاری از نکات و ایده هایی که پزشک به او داده را لحاظ کند.

هزینه جراحی بینی استخوانی

هزینه های رینوپلاستی استخوانی در شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد که از میان آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع بینی: بسته به اینکه بینی استخوانی است یا گوشتی، هزینه متفاوت است. بینی استخوانی هزینه کم تری به نسبت بینی گوشتی یا غضروفی دارد.
 • مقدار قوس یا انحنای بینی: بسته اینکه تراش از چه جایی و به چه اندازه ای داده شود، هزینه متفاوت است.
 • منطقه جغرافیایی: به علت امکانات زیادی که در شهرهای بزرگ وجود دارد، جراحان خوب در این مناطق هستند و بالطبع هزینه بالاتری به نسبت جراحانی که در مناطق کوچک تر هستند دریافت می کنند.
 • تخصص دکتر
 • هزینه دستیاران جراح
 • هزینه بیمارستان

بیمه ها، هزینه های جراحی زیبایی بینی را پرداخت نمی کنند و هزینه به طور کامل به عهده بیمار است. تنها هزینه جراحی های درمانی به عهده بیمه است.

سخن پایانی

در پایان باید گفت که جراحی بینی استخوانی در شیراز باید توسط بهترین جراح بینی استخوانی شیراز انجام شود تا نتیجه جراحی رضایت بخش باشد.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *